| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Mám pocit, že se mnou mluvíš tak, jako bych netušila, že ten barák musí mít nějaké parametry..." - Jo, Kudlo, Na zacatku jsem psala TECHNICKY VYKRESY, to o baraku jste do toho vlozily ty a Marka, ale to je jedno - vsimni si, ze jsem psala o JINYCH ZNALOSTECH, a o to hlavne slo. Taky jsem to i vysvetlila, co tim myslim.

"... fyzikální zákonitosti patrně zůstanou stejný bez ohledu na to, jestli to navrhuje v ruce nebo na počítači. Že mu ten počítač usnadní život, ale bez těch znalostí se to NEOBEJDE, to tady píšu už minimálně potřetí, tak o co ti teda vlastně jde?"

Mne fakt nejde o nic - ty se ptas, jaky JINY ZNALOSTI, ja se ti snazim vysvetlit, ze musis umet s tim pocitacem (a nto nejen zapnout knoflik, googlit a neco sepsat), vkladat do toho ty stary znalosti, ze to tak pisu, umet je spojit a tak, aby z toho neco vypadlo, atd atd a pod - PROTO JSEM SE TE PTALA, JESTLI MAS TECHNICKY VZDELANI A ZNAS NAPR. PROGRAM CAD. To jsou totiz (castecne)ty jiny znalosti, ktery potrebujes, a co by napr. prumyslovaci meli mit na programu uz ve skole, ne az na Vysoky. Od toho ta vysoka fakt neni, tam uz to maji umet pri prichodu (treba misto nakych rceni, ty si dogoogli bez problemu.)Nebudu to dal rozbirat,


"Že ten výkres musí mít všechny náležitosti jak na papíře, tak na počítači, jsem nikdy nezpochybnila, po pravdě řečeno jsem to pokládala za tak evidentní, že o tom není vůbec nutný se zmiňovat." No zajuiste - ovsem program, ktery ti ten vykres vyplivne, predpoklada, ze s tim umis zachazet, aby ti z toho neco vubec posleze vypadlo - a to jsou ty JINY ZNALOSTI. Vzit tuzku do ruky a podle pravitka neco nakreslit - to delaly kreslicky - ty nepotrebovaly umet vsechny ty "parametry" - jen obkreslily to, co inzenyri "vymysleli" - dneska toho proste vsichni v tom smeru potrebujou umet vic a kreslicky jako profese vymizely (a to jen na okraj k vysvetleni, jaky JINY ZNALOSTI..... ze jo, jinak je mi to fakt uplne fuk).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.