| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On se samozřejmě do dneška změnil. Mezitím dospěl, dostudoval a dnes by z něj byl nepochybně normální otec novorozeněte. Ale tehdy mu bylo mu 21 a neměl na to.

Já tehdy ani nečekala, že ho dítě změní. Zase tak naivní jsem nebyla ani ve dvaceti. Strávila jsem s ním několik let a fungovalo nám to dobře. Jenže o dětech jsme se ani nebavili a já chtěla o dětech přemýšlet nejdřív tak v 38 letech (to bych ještě dnes žádné neměla). Kdyby to takhle dopadlo, tak jsme nejspíš dosud spolu a časem bychom si pořídili první. Dítě tehdy jsme neplánovali, ale stalo se. Tak jsem se k tomu postavila a rezolutně odmítla jít na potrat. On se samozřejmě nezměnil, tak jsem si zařídila život po svém, aby mi to i s dítětem fungovalo.

No a to je moje odpověď na otázku, proč si ženy hledají špatné muže. Ten můj obecně nebyl špatnej, ale v tehdejším vývojovém stádiu byl prostě pro rodinu k nepoužití. No a byla v tom samém vývojovém stádiu, tak mi to přišlo ok a pak jsem, na rozdíl od něj, přeskočila do jiného vývojového stádia, kdy záleží na jiných věcech a už to ok nebylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.