| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jistě, pro každého ten termín znamená něco jiného. Já teda jsem to s tou 50 nepochopila - Já pracuju 17 let v oboru a do 50 mám ještě dost daleko (8 let), tak mi nějak uniká, těch 13 let doma a co těch cca 10 let před tím - nejspíš nějaká praxe a zkušenosti tam budou.
A neplácám do větru, hledali jsme několikrát přesně takovou osobu na pozici asistentky projektu a nebyla nutná ani praxe,ani znalost oboru, ani krása ani mladý věk, ale přesně ty jazyky a organizační schopnosti a práce s PC. A často ty asistentky po tom roce mají možnost jít dál v oboru. Ale samozřejmě nemusí, zkušená asistentka je poklad.
A mám kamarádku menší, podsaditou, s postavou asi jako popisuje zakladatelka a o práci teda fakt nikdy nouzi neměla, ač byla jen sš, tak práci v bance získala snadno i v odlehlém regionu. Je veselá, schopná a komunikativní. Nechápu, proč by každý kdo nedosahuje ideálu ať postavou či krásným obličejem nebo i vypíglovaným oblečením, měl být nějak handikepován, naopak jsem často měla pocit, že k takovým lidem jsou spíš předsudky. Asi i dost záleží na oboru ale nechápu to shazování

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.