| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko pokud si doma nepřekážíte, nechápu proč kluka hned po škole ihned vypakovat.
Jak nastavit příspěvek na domácnost netuším, asi bych spíš měřila oboum stejně, aby nevznikl blbý pocit mezi nimi.


Líbí se mi, že nejvíc za samostatnost brojí 77, u které doma mají v mamma hotelu věčného studenta, kterého plně živí:-)

Fakt si myslím, že rodina je tu od toho aby si pomáhala.
Já mám velmi dobré vzdělání, ale když jsem skončila VŠ, zhruba 2 roky mně rodiče ještě finančně podporovali (sic!), protož tehdy byla situace lékaře absolventa na prestižním pracovišti v Praze taková, že to, co jsem vydělala, na uživení nestačilo. Bohužel.
Jsem jim za to vděčná, protože jinak bych musela jít někam do horní dolní, odkud bych se těžko vyhrabávala a nebo k farmaceutické firmě, kde bych asi pak skejsla navždy. A nikdy bych nebyly tam, kde jsem dneska.
Dávno žádnou podporu nepotřebuji a když bude potřeba (zatím není, chválabohu), budu schopna se o rodiče finančně postarat.

Kdyby mě ve 24 vykopli na mráz jako prevenci mammahotelu, bylo by to všechno mnohem těžší, takže já jim děkuji. PS: doma nebydlím už skoro 20 let

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.