| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímavá otázka.
Já vůbec nevím, jestli bych to schválila nebo ne být na tvém místě. ~d~ Ale předpokládám, že jednou to taky řešit budu.

Záleželo by na celkovém kontextu a dalších okolnostech. Jakou má syn povahu, jak se chová, co je to za holku, proč musí u nás přespat. když bydlí nedaleko a tak.

Jako je fakt, že když budou chtít, tak si čas a místo na sex najdou, ale to přece neznamená, že to musím automaticky podporovat. To je jako s kouřením. Přece nedovolím synovi doma kouřit s tím, že když bude chtít bude kouřit stejně.

Já jsem navzdory nižšímu věku oproti průměru zde na rodině spíš staromódní v tomhle a přespávání známostí u rodičů jednoho nebo druhého mám spojené s "vážnou známostí". Tj. známostí, která trvá už nějaký ten měsíc a oba to myslí vážně a předpokládá se nějaká budoucnost. Mám ráda svoje soukromí, svůj intimní prostor a není mi příjemná představa, že budu potkávat ve své koupelně každý měsíc jinou dívčinu. Než najde tu pravou, tak to může trvat třeba dalších dvacet let, u kluků žádný problém. Představa, že za tu dobu mi domácností může projít desítky cizích holek, ženských, mě zrovna neuchvacuje.
Takže bych se stavěla spíš odmítavě. Ale záleží na celkovém kontextu. Pokud bydlí nedaleko, tak bych ten vztah takhle daleko posunout nenechala. Jistě nejste pořád doma, takže si ten prostor na sex se svou milou jistě udělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.