| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, víš jak to západní kapitalisti udělali u nás? U nás se přidávalo jen v okamžiku, kdy třeba ze 12 lidí (= plný stav pobočky v největším rozkvětu) padlo i 5 výpovědí nepokojených zaměstnanců. Pak se přidalo.
No, a když nabírali mlaďasy, tak nám starším to postavili tak, že kdo nebude Makat, tak toho mlaďasové nahradí. Jsou mladší, flexibilní (rozuměj: ještě neměli rodinu a byli ochotní makat od nevidím do nevidím bez přípatků furt za jeden plat), líp umějí jazyky (to byla teda pravda). No, a kdo tomu nechtěl rozumět, tak mu něco vytkli - přece se pak nebude přidávat nekvalitnímu pracovníkovi, že? Takže nám postupně vytkli sokoli, pak lítaly důtky, abychom konečně drželi hubu... Mně bylo v té době cca 45, v práci buzerace neskutečná. Za rok jsem poslala víc než 200 životopisů a ani ťuk. Pokud se náhodou někdo ozval, tak buď MLM nebo práce na vlastní živnosťák, popř. makačka za minimálku. A opět ze všech stran kecy, jak jinou práci seženeš s prstem v nose, za víc peněz, a to i doma od dospívajících dětí. Já byla přece naprosto neschopná a nemožná máma, co se práci nechá buzerovat, jiní by už byli naprosto vysmátí, lítali na Seychely, jezdili v meďouru a v bazénu měli šampáňo. Do toho se děti zhlédly v konzumním životě a já byla opět za blbce, když jsem si nevzala úvěr na jejich vysněného mobila, neměli jsme poslední model televize, ba dokonce jsem na tyto věci odmítla i splátky. Zato jsme začali rekonstruovat dům a já byla ochotna uvolnit peníze pouze na vzdělání, popř. řidičáky. Dneska má jeden vážnou známost, druhý dvě děti, jeden přišel o práci a viděl, co to je za legraci shánět jinou, rozumně placenou (za tři měsíce hledání práce ani ťuk, a to umějí oba plynně tři jazyky a pracují v zahraničí). Dneska už to aspoň trochu oceňují, co jsme pro ně dělali. Ale to až v době, kdy je jim 34+, do té doby jsem podle nich byla horší než krkavčí máma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.