| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eudo

"coz je fakt, ale taky bych pridala, ze to je "kulturni moznost a nutnost" jak v ktere zemi. Teda napr., ja i moje deti se pohybujeme v tom prostredi, kde je to zapotrebi pouzivat, a to prostredi si treba moje deti vice mene vybraly diky tomu, ze jsem je sebou od malicka tahala a zaujalo je to."

Jo, ta kulturní nutnost je taky fakt. Kdybych byla schopnás e tu běžně domluvit anglicky, asi ybch se k němčině donucovala hůř.... Ale zrovna ve městě, kde žiju, je angličtině nic moc a co jsem slyšela, tak jí neumějí moc ani na cizineckém, což mě teda dostává...... Taky mi pravděpodobně pomáhá to, že Aj už mám na úrovni C1, takže se nemusím soustředit na ní (tu si udržuju třeba oddychovým čtením beletrie) a můžu se soustředit na němčinu. Plánuju toho využít a zkusit si udělat certifikát, protože se to rozhodně bude hodit :) Z Aj mi to už teď nedává moc smysl, když mám sepsanou dvouseststránkovou dizertaci v tomhle jazyce, ale Nj by se hodila.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.