| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je drsný Valkýro
Jako tak, nade mnou se v té moj momentáleně dominantní práci, ze které mám hlavní číst příjmů, stahují mraky nebývalým způsobem, ale není to jen na nade mnou, je to organizační věc, která ještě není stoprojistá a řítí se s novým vedením, kde taky zřejmě přijdou nový lidé atd. - ale stylem - vypadněte od počítače a zmizte z pracoviště to teda asi nebude, to se přiznám, že by mne asi zdeptalo. Ono to ani tak být nemůže, když mám HPP se smlouvou na dobu neurčitou, ale i ude jsou možné hrubé postupy ....to si myslím, že je devastující pro zaměstnance víc než když neuspejě u pohovoru ....

jinak jak jsi to delala, DPP je jen na 300 hodin, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.