| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val.,
manzel ho sice dostal, ale byl ho predem s tchyni vybirat a vedel, jak mu sedi, mohl si koupit jiny rozmer na jiny prst a snubak mohl zustat zachovan tam, kde ho nosil. Po tak kratke dobe manzelstvi mi to bylo neprijemne.
Ale je to opravdu hodne davno a od te doby se plno veci zmenilo.

Ja jsem napr. v osmnacti dostala od sveho tehdejsiho kluka hodinky, zadne jsem totiz nemela, maturitni pisemku z CJ jsem psala v den svych narozenin. Hodinky mi dal predem, abych si mohla pri pisemce sledovat cas a nosila jsem je dlouho, jeste mnoho let kdyz jsem uz byla vdana a mam je schovane mezi dalsimi hodinkami dosud.

Snubni prsten mam cele roky jako duplikat ( i s vyrytymi incialy), snedl mi ho kdysi syn a v plenach jsme ho nenasli. Manzeluv snubak jsem zrovna tento tyden chtela pujcit pro stesti u tezke zkousky nasemu synovi, on ma sice velmi stihle prsty, ale velke klouby, nenandal ho. Tak jsem mu snubak dala na retizek a cele mu to povesila na krk. Test udelal, druhy den sel na ustni a dostal za C, coz je vyborne, minuly tyden neprosel ani testem.
Ja obcas nosim nausnice, prstynky, naramky, retizky po me mame i po tchyni. Casto v den, kdy by mely narozeniny/svatek/ v den jejich umrti/na nejake vyroci atp.. Muj muz na krku nosi cela desetileti zlaty krizek na retizku po sve babicce. Ja cela desetileti nosila od muze privesek ve tvaru srdce, sundala jsem to loni, kdy jsme delali poradek ve spercich, ja tam nasla krizek od jednoho kluka, tou dobou bojoval s rakovinou. Nandala jsem to, uz nesundala, ten clovek zemrel asi za dva mesice (bylo mu 45), nosim ten krizek dosud, byli jsme na pohrbu, manzel ho znal, to, ze nosim privesek od nej vi a nic neresime. My jsme v tomhle davno v pohode.

Vcera se mi stala dobra vec - jdeme s dcerou na muzejni noc a jeste se v aute narychle prioblekame (v Praze dost lilo), sundavam si prstynky - momentalne nosim dva - snubak a jeden, co mi dal manzel k vanocum, sundavam si je kvuli tomu, abych si neudelala oko na puncose. Odchazime, bereme destniky a ja zjistim na rohu ulice, ze nemam prstynky - dcera: Mami, prece se uz nebudes vracet. Tak nic, nevracim se. Hned na treti zastavce muzejni noci nas nejaci chlapci ve veku meho syna zastavi s otazkou: Holky, nepujdete s nami na kafe? ~t~ ~c~
Musim se smat a dcera pak rika: Vidis, jednou si nevezmes snubni prsten a uz mas napadniky ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.