| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sleduju ceny nemovitostí a nájmů cca 30 let, takže se dá říct, že mám možná i trochu přehled. Navíc jsme bydleli v nájemním bytě a máme nemovitost, takže znám problematiku obou druhů bydlení.
A teď perlička: bydlím 100 km od Prahy. Já jsem dojížděla do práce v místě bydliště, akorát bydlíme trochu stranou, takže jsem to měla do práce 4,5 km. Jezdila jsem busem, mám ho zadarmo, tak proč ne. Syn dojížděl do Prahy, ráno autem na nádraží, pak vlakem + metrem, večer zpět. Od vykročení z domu do práce mi to trvalo cca 3/4 hodiny, protože jsem musela dojít na tu zastávku busu. Synovi to trvalo 1,5 hodiny, protože vlaky zavedly nový expres, který se mu vyplatil. Vešer jsem přišla domů o hodinu dřív než on, protože jsem měla blbé spojení a nechtělo se mi chodit 5 km pěšo každý den, to jsem se radši zastavila v super hyper a koupila potraviny, jindy jsem zaběhla do knihovny, zaběhla na poštu nebo vyřídila jiné pochůzky a ouřady. Takže já v místě, on víc než 100 km a časově jsme na tom byli skoro stejně? Jenže ono je to třeba taky o tom, že člověk je po 8 hodinách práce taky docela vyfluslej, potřebuje si odpočinout a jak mají třeba dojíždět maminky, které mají školku/školu do 16:00, ale samy pracují do 17:00. Prodavačka z Lidlu si asi paní na hlídání nepořídí, že.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.