| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já teda taky docela koukám.
Asi žiju v jiným vesmíru.
Když se narodí dítě, tak to všichni považují jako bombu, co se stane jen párkrát za život je to možné přirovnat k zázraku.
A volají si a navštěvují bez ohledu na denní nebo noční dobu.
A že někdo napíše utržená ruka by byl jinej level, to je úplně mimo moje chápaní. Mně to zní jako že narození dítěte je normálka, nad tím se nikdo nemá ani pozastavit. ~a~
Nedávno k nám přijela do firmy na nějakou práci a seznámení kolegyně odjinud a zrovna cestou k nám jí volal syn, že se mu narodil klouček.
No návštěva byla v podstatě k ničemu a nic jsme nenapracovali, protože kolegyně byla celou domu emočně někde úplně jinde a neschopná pracovat. Ale nechali jsme ji a samozřejmě to pochopili. Ukázali jsme jí naše pracoviště a to byl v podstatě šlus, protože nás stejně nevnímala.A je to v pořádku, dopřáli jsme jí to. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.