| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak naštvanost chápu, ale zase bych kvůli tomu extra nevyšilovala, dítě žádný dramatický problém nemělo.-Akorát bych prarodiče upozornila, že dítě mělo nějaké problémy, že by bylo lepší se raději pro příště nějakých aktivit vyvarovat. Někdy je holt nutný danou věc opakovat, než někam pronikne. Jinak ono to stejně neuhlídíš, pokud dítě bude stát o zážitky a bude ochotno snášet nepříjemné pocity. Jsem byla alergická na kde co a oháněla se tím, akorát když se mi to hodilo do krámu ~t~ Tudíž hrabat seno nemůžu, ale skákat do stohu s kamarády problém nebyl ~t~ Pro sichr jsem si ještě vybrala obor, kde mám v alergenu po část roku zabořený nos. Mé dítě na svou silnou alergii taky dost kašle a navzdory zákazům vyvádí kde by nemělo (hopsá v postelích, leze pod nábytek...) A nepoučí se a nepoučí. Ale když si vzpomenu na sebe...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.