| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diskuzi jsem cetla vecer, ted jsem docitala a porad si myslim, ze vsechny ty problemy maji svou fyzickou pricinu. Tezko holku predelas, kdyz jeji vzhled i chovani je tvoreny faktory, ktere ona jaksi nema pod kontrolou.

Jak uz tu bylo psano, i pro mne je nejdulezitejsi, aby byly me deti stastne. Coz v podstate vylucuje chovani k nim, ktere tu popisujes. To srovnavani s neoblibenou osobou tveho byvaleho muze je potencionalne hodne nebezpecne, doufam, ze to jen pises tady a nerikas ji to do oci.

To, ze vychazi z pokoje, kdyz jsi doma jen ty, bych opravdu brala jako znameni, ze mezi vami to jeste porad funguje a trochu toho vyuzila ke spolecne stravenemu casu, treba se tim ukaze nejaka nova skutecnost, skryty problem, nebo naopak skryta touha, ktera pomuze tu mlhu zvednout.

Nakonec, ma oblibena veta - jakou jste si me udelali, takovou mne mate. Moji rodice na mne evidentne trenovali vytvoreni dokonaleho vyrobku, kterym je muj mladsi bratr~t~ Nikdo se neprosi o to byt vhozen na tento svet a rodice by mu to meli usnadnit, kdyz uz to udelali. A prijeti ditete takove, jake je, je podle mne ten zaklad, na kterem se pak da stavet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.