| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Margotko, mně byl taky rok, když děda zemřel a s mým bráchou se taky minuli - děda zemřel v říjnu, brácha se narodil v prosinci...bylo to prý rychlé, ještě ten den byl na kontrole u doktora a v noci dostal infarkt a zemřel... Ani moje babička už se pak nevdala, říkala, že nikdo by nebyl jako on...tuhle babičku jsem milovala, byl to neskutečně hodný a laskavý člověk a v mojí pubertě spíš držela se mnou proti mamce, když jsme měly nějaké dohady...zemřela, když mi bylo 29...a poslední měsíce už ani nevycházela ven, starala se o ni moje mamka, měli ji doma...ani na mojí svatbě už nebyla, neměla už na to síly, tak jsme se aspoň za ní potom přijeli z hostiny ukázat a povykládat dojmy...dodneška mě to trochu mrzí, že bráchovu svatbu ještě stihla a mojí už ne...ale zase jsem moc vděčná za to, že jsem na svatbě měla ještě mého taťku, když už se pak vnuka nedožil...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.