| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zalovila jsi v loňské diskuzi?

já dumám co čtu....švédský....ani nevím kolik to má dílů...mám dva.....doufám, že mi knihovnice strčí další díly....

Pak teda co mě nadchlo někdy tuším okolo vánoc....PAnský dům a už je i druhý díl....hodně mi to připomnělo ty knihy co jsem četla, co měla babička.....úplně mě to vrhlo 30let zpět....(nesměla jsem nikde říci, že to máme, bylo to v deskách se střihama)

TAk už koukám do vrácených knih:

Zmizelé z Cooley Ridge

Unesená-Lesley Pearse

Dům U Tří borovic

Glencoe
historický román-Charlotte Lyne (od ní už jsem četla še co je v knihovně)

Jsou světla, která nevidíme-Anthony Doerr

Slon pro Karla Velikého

Zapomenutý pergamen -Philipp Vandenberg

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.