| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, protože to "chci" je takové nedospělé, rozcapené ... Bydlela jsem kdysi v "Bronxu" a starousedlíci tam po výplatě / dávkách pořádali nájezdy na obchody, alkohol, uzená žebra - protože "chci".
Mám tohle chci spojené s lidmi, co mají málo a věčně bědují (a nemusí nutně žít od výplaty k výplatě, ani jejich příjmy nemusí být nijak nízké).

My patříme do skupiny, kdy si v podstatě můžeme koupit, co chceme (i když miliony nepřehazujeme) - ale máme nějakou záklopku či co, a ani necítím nějaký stres z toho, že si nekupuju všechno, co bych asi chtěla (jak tu někdo psal - teď moc moc chci nový mobil, objektivně bych ho možná i potřebovala, protože můj stávající má už malou kapacitu a lecos mi tam nejede - ale ten, co mám, funguje a nevidím důvod, proč ho měnit).
Máme kolem sebe dost známých, kteří spadají do té "vysokopříjmové" skupiny a opravdu nikdo z nich si nekupuje všechno, co chce - já mám tuhle mánii spojenou ve finále i se zadlužením

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.