| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak teda já vážně ráda maluju :) Škrabání omítek už teda moc néé, to práší, ale malování, natírání...to mě fakt baví.
A obecně mě baví většina věcí považovaných obecně za "práci", nebo když už mě nebaví, tak si je aspoň nijak neprotivím.

S manželem jsme taky aktivitou nevyrovnaní, ale myslím, že spíš on je ten celkem normální a já vybočuju :-) Nějak nám to v životě nepřekáží. Ve společně tráveném čase se dohodnem na kompromisech (třeba jeden den víkendu podle jeho, druhý podle mého), pro vyšší míru aktivity si já najdu vybití s kamarády a nebo prostě muž leží na gauči a já šiju závěsy, přehazuju kompost nebo maluju akvarely.
Ve věcech, které jsou skutečně potřeba, funguje můj muž úplně normálně, ale nemá potřebu něco jen tak dělat, když se to zrovna nemusí.

Myslím, že stěžejní je, aby tomu aktivnímu nevadil pohled na toho povalujícího se, že jako lenoch, žejo ~:-D A aby ten aktivní nevyžadoval z toho titulu zapojení.

Považuju to za docela fajné nastavení, manžela od našeho seznámení okouzlovala moje neposednost a spousty nápadů, já zas potřebuju ve svém rozletu to, čemu jeden můj německý kamarád říká Erdung. Prostě trochu ukotvení k zemi. (Český ekvivalent "uzemnění" je moc těžkopádný). Jsme s manželem přes 14 let a nijak extrémně si zatím na nervy nejdem :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.