| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak píší holky výše, nevidíme tu míru všeho. Jak moc on je opravdu líný ( a jestli úplně na všechno) a jak moc ty jsi urputně akční... U nás třeba já bych někde pořád jezdila, létala, plula, zážitkovala ...manžel se do toho s vrčením nechá uvrtat a pak se mu to v 90% líbí.Ale zase co se týče údržby nemovitostí, tam sem já pasívní článek a "užít si malování nebo omítku", to si fakt neumím představit... jako udělám to ( s vrčením), ale fakt si to neužívám. Případně na to někoho objednám, ale ani tuto organizaci si neužívám, otravuje mě.
Manžel třeba rozpoutal akci "nová kuchyň" a já měla osypky, jen z té organizace, bince,uklízení... jako je to pěkné, ale já bych klidně dál měla tu starou.Prostě starání se o byty a baráky mě nebaví, ani zahrada. Zvířata už jo, to je jiná.
Ted jsme se s mužem trochu vrátili na stará kolena rekreačně ke sportu, co jsme dělali v mládí, a to budu naopak ráda zařizovat a řešit jen to sviští...~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.