| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo jo Lído,
vaničky na koupání, dětské koupelny, dětské umývadýlka, dětské záchůdky.
Tohle jinak znám snad leda s Legolandu a možná Ikey, že se myslí i na děti a dají jim umývadlo do "jejich" výšky, nebo malej záchod.
Ale když kdesi v kempu měli i dětský sprchy, tak to už jsem čuměla i já. Všechno hezký, co hezký, spíš nádherný, uklizený, udržovaný. Škoda že už nevím kde to bylo, tuším že někde v Bretani.
Ale leccos mám vyfocený, musím pohledat a možná tu pak založím téma s ukázkami, za účelem osvěty.

Jo a v každým kempu dětský hřiště, bazén. Dokud byli malí, tak batolili kolem stanu a hráli si, jako větší drandili kolem na odrážedlech, s míčem apod. Oproti hotelu mnohem lepší vyžití pro tento věk. A i pro mně, není nutné nikam speciálně chodit na hřiště jako v hotelu, člověk si furt může sedět a dělat si svoje. Pak dáš spát do kočáru, ale pořád jsi prostě venku, na vzduchu.

Moji taky byli poprvé v kempu v 9 měsících, a to ne proto že by to dřív nešlo, jen to prostě zrovna takto vyšlo, když jsme jeli na dovolenou. No problema.

p.s. Moje děti znají oboje, i all incl hotely, kam taky jedou rádi. Ale když jsem se zrovna včera ptala jak to uděláme letos, jestli chtějí do kempu nebo do hotelu, tak hádej co vybraly ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.