| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Silvie, jo, jednoho takového mám doma~s~, pro syna by udělal cokoli...s čímkoli za ním přijde, tak se mu hned věnuje, pomáhá mu realizovat různé jeho nápady, často kvůli tomu odloží něco, co zrovna šel dělat a jde se mu věnovat, často s ním jezdí všude možně, i když by se raději povaloval a odpočíval...na jednu stranu je to úžasné...na druhou stranu to má i svoje stinné stránky, protože zatímco já se snažím syna učit, že není na světě sám a že někdy musí počkat, nebo se snažím naučit ho trochu samostatnosti, tak manžel většinou ochotně jde, pomůže poradí, udělá i to, co syn umí sám...někdy mě to trochu štve, ale zase si říkám, že syn bude mít na takového tátu určitě lepší vzpomínky, než kdyby se o něj nezajímal...ono u něj je to asi i tím, že jeho otec se mu takhle nevěnoval, často ho od různých věcí vyháněl, že to radši udělá sám a že on by to zkazil...myslím, že právě proto to manžel se synem dělá přesně opačně...sám mi to kdysi říkal, že ho mrzí, že s ním táta víc věcí nedělal a že se od něj mohl ledacos přiučit, kdyby ho neodháněl...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.