| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, jako dítě jsem se příšerně bála chodit ke své babičce. Jako ani ne tříleté a pak tříleté dítě jsem současně nedokázala říct proč, jenom jsem tam nechtěla a strašně plakala.
Rodiče byli stejného názoru jako ty - není důvod se bát babičky.
Byl. Babička mě hlídala víc než rok, pak se přestěhovala k tetě, aby jí pomáhala s miminkem a staršíma dětma. Pro mě velmi šťastná situace. Po třech měsících soužití ji teta donutila jít na psychiatrii a babička se do smrti léčila.
Z mých vzpomínek na hlídání:
- jsem přivázaná od rána za nohu ke skříni, je poledne a vedle mě je plný nočník a páchne a babička je v kuchyni a mě je z toho smradu špatně. Dostávám na zadek, že otravuju a že jsem hlučná,

-nechci jíst přesolené jídlo a zvracím do talíře, babička mě zacpává nos a násilím leje do krku polévku i se zvratky,

-něco jsem řekla a babička mi potápí hlavu do kýble se špinavou vodou,

-pokouším se říct mamince co se dělo, babička říká že lžu, dostávám na zadek.

Důsledky do dneška - některá jídla nedokážu jíst, nesnáším kýble s vodou (když meju podlahu, chodím hadr/mop máchat do umyvadla), nedokážu v určitých situacích promluvit.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.