| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

styčné body máme v tom smyslu, že si syn oblíbil některé podobné věci, jako mám ráda já - památky, historii, výtvarné umění, hudbu a taky přírodu. ale jeho přístup k tomu je trochu jiný. on tedy má inteligenci podle testů v pásmu vyššího průměru, nicméně často na lidi působí jako hloupý, dokud ho víc nepoznají. pak jsou velmi překvapeni šíří jeho faktografických znalostí. taky vidí zvláštní souvislosti tam, kde je lidé nevidí.
hlavní rozdíl je u nás v potřebě přátelství - já ji mám výraznou, jemu je to v zásadě jedno a nijak se o to nesnaží. to já se v dětství snažila, byť dost marně - ale zase teď v dospělosti si vůbec nemůžu stěžovat.
taky má určitý druh umanutosti, která mi není vlastní, mele si svou atd.
nejvíc z rodiny je podobný mému strýci

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.