| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ruth, proč by se mi líbilo bezmyšlenkovité pojídání čehokoliv? Protože jsem nastavená na požitky příjemna, což by mi dopřál svět, kde můžu jíst neomezené množství jahodových knedlíků se spoustou másla a cukru každý den, prokládáno grilovanou zeleninou se spoustou tuku a soli, tatarské omáčky, piva, čokolády, ... Prostě nejsem uvědomělý žralok, co má k dispozici jen to, co mu plave kolem nosu. Bezmyšlenkovitým pojídáním jsem nemyslela, že bych žrala cokoliv, ale cokoliv aniž bych musela přemýšlet nad tím, jakou to má kalorickou hodnotu nebo zda toho není moc. Já jsem schopna se přejíst i přezrálých meruněk, protože je prostě miluju. A z kalorického hlediska to taky není správně. Z hlediska umírněného pojídače se můžu jevit jako prasátko na výkrm, k čemuž mám sklon. Ale nedopřeju si to a to je ta námaha, že se musím ovládnout. Kdo se nemusí ovládnout, protože prostě je tak seřízený, že mu stačí jíst jen k bezvadnému chodu jeho těla, tomu závidím. Mám v sobě nějaký gen z dob hladomoru nebo jsem jen rozežraná, ale za postavu vděčím tomu, že si řeknu dost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.