| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lepím náhodně:
Ruth, myslíš, že se dá pociťovaná stopka v jídle utužovat? Já stopku svého těla pociťuju, když už jsem přejedená nebo je jídlo hutné konzistence. U lehčích jídel bych snědla i dva obr talíře, než bych ucítila tu stopku, že má tělo dost. Tudíž tohle dělám spíš vědomým rozhodnutím.
Kdysi jsem jedla menší množštví a stopku jsem automaticky pociťovala a tudíž jsem snadněji přestala jíst. Dneska bych byla schopná si dát 2 obr talíře lehčího jídla, napít se a hodinu poté přemýšlet o sladkém desertu a až pak bych pocítila tu stopku.
Čím to je? Obrušují se věkem smysly? Je to podobné, jako když někteří konzumenti přestávají rozlišovat příliš sladké čokolády, sušenky atd., protože je výrobci plní cukrem mnohem víc?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.