| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tady vidíš, jak je to v praxi přece. Máme to úpplně stejně se ségrou, já jsem ta štíhlá a jím co můžu. Pak mám dost a nepotřebuju víc jíst. A tak by to mělo fungovat. Ségra je oplácaná a může jíst pořád. Aby se naučila jíst správně a netloustla, potřebuje zjistit, kolik toho potřebuje a co už jí jenom proto, že má chuť nebo už to jídlo prostě nepotřebuje. Tím pádem zjistila, kolik toho teda může jíst a tím pádem už si vybere i jídlo, které si dá a které omezí.
Já odjakživa štíhlá, jsem v jistém věku taky se začala obalovat tukem, ale jen na určitých partií. Štíhlá jsem pořád, ale abych byla pevná a vypadala dobře, musím cvičit, tím pádem si zvednout příjem, abych nebyla vychrtlá, že jo.
Prostě každé tělo je jiné, trochu jinak funguje a působí na něj jiné vlivy, ale ten princip je jeden a je potřeba si jej přizpůsobit. Dokonce jsou stanoveny i univezrální hodnoty, které se pak individuálně doupravují. To bych asi přirovnala k horoskopu - všechny váhy mají určité povahové vlastnosti a jsou si v něčem podobné, ale každá je přece trochu jiná = každé tlusté tělo zhubne jednou cestou, která se ale bude přizpůsobovat danému člověku (prosímvás, neberte ten horoskop vážně, napadlo mě to jako příklad)
Mám pocit, že mě tady budete nesnášet, ale jediné, co jsem ze začátku chtěla, bylo poukázání na to, že nějaké diety v podobě nápojů, prášků, vynechání sacharidů, tuků, přepálení bílkovin, pití jenom mléka atd. jsou nefunkční blbost a můžou ublížit. Člověk si tím navíc rozhodí to přirozené spalování.
A pro jistotu ještě zopakuju, že nikdo nezhubne tím, že bude něco někam zapisovat, ale že ty tabulky fungujou jako prostředek, aby si člověk zjistil, jak jeho tělo funguje a co potřebuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.