| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koupit se dá,ale ne všude a samozřejmě dráž. Když srovnám s tím,co vidím v obchodech v Německu, Kanadě , USA,tak se to nedá vůbec srovnat. Když jsem v Kanadě vešla do prvního obchodu,tak jsem nevěřila svým očím. Celá jedna dlouhá stěna plná chlaďáků a v nich krabičky s ovocem. Všechny možné druhy. To samé v NY. Tam jsem si koupila velikou krabici a cpala jsem se.
Moje švagrová kupuje všechno v bio kvalitě a to i psovi. Vedle města,kde bydlí je vesnice,která je vysloveně farmářská. Tam jenom stačí zajet a od domečku k domečku si jít objdnat,co chce. Koupí si třeba 10 krůt,naporcuje, zamrazí a nemusí řešit obchoďáky. Už má i svoje dodavatele a ti jí to přivezou až domu. Ovšem nevím,jak to budou dělat teď. Koupili obří dům s mega pozemkem,ale do města tak hodina. S hledem na to,že pozemky jsou louky,lesy i voda,tak budou asi lovit vlastní zvěř. Na obrázku je to nádherný a oni po tom celý život toužili vypadnout z města ven,ale já bych bez zbraně asi nevylezla a pozemek budou muset objíždět na čtyřkolkách. Na procházku to není. Jak znám švagrovou,tak ihned začne zakládat bio zahrádku s bylinkama a osadí to tam čím to půjde. Ona je neuvěřitelně šikovná. Je takový ten člověk co zasadí hrábě a ono ji to začne kvést.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.