| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak buď ráda, že to nikoho z Tvého okolí nepotkalo. Já si kolikrát říkala, že to jsou doslova a do písmene metody fašistů nebo komunistů z 50.let, a iluzi o tom, že žijeme v právním a demokratickém státě, od té doby nemám vůbec. Toto není právní stát, to je džungle a Banánistán, kde pravdu má jen někdo (asi ten, kdo má známosti a prachy. Proto by na Hradě měla viset vlajka s Havlovým portrétem a nápisem "Prachy vítězí", červené trenky jsou jen nevinná prča). O státní správě už nemuvím vůbec, s tou jsem se střetla už jako samoživitelka v podobě OSPODu a brácha se s ní střetnul v době konkursu. Nikdy by mne nenapadlo, že Finanční úřad je schopen vydávat rozhodnutí v rozporu se zákony tohoto státu, proti kterým neexistuje žádný opravný prostředek, a že je taky bude dost nesmlouvavě vymáhat. Jo, chtěli hoši hodně, nedostanou nic. Brácha s molochem správce konkursní podstaty + finanční úřad dost douho bojoval, až ho to položilo. Dneska je po mozkové mrtvici, na půl těla ochrnutý (a buď bez obav, že se na něm ty stresy taky podepsaly) a místo toho, aby třeba ještě podporoval svoje - dneska už teda dospělé - děti, tak se ty děti o něj musejí starat. Nebo ho šoupnout do domova důchodců, podle Tvojí logiky, že. Protože ony přece mají právo na svůj vlastní a ničím nezkalený život, a když se táta Dostal do nezaviněného průseru, má si to taky sám vyžrat, že. Protože rodina je tu přece od toho, aby ji zabezpečoval, co si to dovolil, spadnout do konkursu, měl si hodit mašli, pacholek jeden línej a blbej.
Promiň, ale když je rodina v průseru, měla by držet pohromadě, a ne blábolit cosi o tom, že je to vina táty, že se toto stalo. Když někomu zemře nebo ochrne rodič a veškerá péče domácnost bude rázem na tom druhém, taky budeš blábolit cosi o tom, že děti přece mají právo na plnohodnotný život a doma nemusejí hnout prstem? Tak si blábol, jak je ctěná libost a tvůj názor, já holt mám životní názor i priority jinak.

K tomu přidám druhou invektivu: většího blba, než jsi ty, jsem snad ještě nepotkala. A tím končím s vzájemnou výměnou názorů, nemám na podobné kraviny čas, musím taky pracovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.