| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, přesně tak, ty celé volné dny jsou k nezaplacení! Já když už musím do práce, tak dám přednost tomu, být tam celý den až do večera, když vím, že další den nebo dva budu mít celé úplně volné....než abych šla oba dny a přišla domů až někdy odpoledne nebo navečer, to mi pak přijde, že z toho zbytku dne nic nemám... A volno ve všední den je super i během roku - člověk si doma udělá co je potřeba, vyřídí případné úřady, doktory...a pak můžu dítě vzít ze školy klidně po obědě a celé odpoledne máme volné...a sice mám každý druhý víkend pracovní, ale tak to si zase užije aspoň s tatínkem nebo babičkou... A díky tomu, že mám v práci super kolegyňku, se kterou se známe už léta, tak není problém si téměř kdykoli nějakou směnu vyměnit, takže když chceme jet třeba na jarní nebo podzimní prázdniny a vyjde mi to na krátký týden, tak se prostě dohodneme a ty dva dny přehodíme a já je vezmu za ní jindy, kdy se to hodí zase jí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.