| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Proč by se dospělý člověk měl zodpovídat lidem mimo svou domácnost z toho, jak to má zařízený?

Kvůli komu? Kvůli nějakejm samozvanejm sudičkám, který si myslej, že snědly všechnu moudrost světa (ale spíš si hojej svoje vlastní mindráky a dokazujou si, že jejich slovo aspoň něco znamená)?"

a přesně tohle je ta reakce, kterou jsem měla na mysli, když jsem to psala ("já mám z dnešního mainstreamu spíš pocit, že ženská, co ty večeře vaří, se spíš bojí to nahlas přiznat, aby nebyla zavržena coby napomahačka zločinu genderové nevyváženosti... pokud to nedokáže zaobalit do toho, jak ji vaření teplých večeří naplňuje...") - pokud tady napíšu, že denně vařím teplé večeře, přestože mě to nebaví, žere mi to čas a štve mě to, ale zase chci, aby měl muž alespoň jedno teplé jídlo denně, když na obědy chce jen obložené chleby, dostanu tu hromadu nevyžádaných rad, ve stylu "tak ať si uvaří sám", "no to bych mu teda nevařila", "nedej se a nevař" a podobně...
jenže život je pestrý a i když mě vaření teplých večeří nebaví, neznamená to, že je vařit nechci, třeba to prostě znamená, že svého muže miluju, jeho žaludek mi není jedno, nechci, aby si přivodil zdravotní potíže a tak mu prostě vařím...
btw zrovna já teda vařím a baví mě to ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.