| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mlynek kolem tisicovky s kameny leda rucni. Pravda, prodava se take treba Krups teto ceny s kameny, ale to neni zrovnna nej k pakovce na espresso, staci to na moka konvicku, na espresso je to moc nejednotne mleti. Podtlakove misky ledacos schovaji spolu s dobrou kavou, ale neni to ono. Kdyz uz se s tim takhle babram, tak chci skvely vysledek, coz chce znacnou prvotni investici a neni to moc reseni do kancelare. Tam bych brala bud dobry automat, nebo to Nespresso. Ja dostala Creatistu za recenzi, jinak by mne nenapadlo si kapslak kupovat, tim obdobim uz jsem prosla na zacatku me kavove cesty. Ale i ted po pul roce jsem celkem nadsena a obcas podlehnu lenosti tak, ze paku cely den ani nezapnu~f~ A to to s ni uz fakt umim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.