| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to jsem čekala tvrdší kalibr, když má neteř kazit dceru .... jako nejdřív věkově (14 let mi přijde už na kazení dost) a když je teda 14 tak jsem myslela, že jí učí kouřit nebo jí kupuje alkohol.
Nechci tě urazit a je to nadsázka: Ano, přpadáš mi "praštěná" (opravdu nemá být urážka). Tanga přece nejsou nic primárně závadného. Mně nevyhovují, ale mám kamarádku, která jiné nenosí a nemůže si je vynachválit - je to taková spíš šedá myška, naprosto spořádaná a hodná holka, absolutně k chlapům nevyzývavá - prostě jí to prádlo vyhovuje.
Mladým holkám asi připadá atraktivní, protože to vypadá neotřele a vůbec bych 14 letou (ani 17 letou nepodezírala, že to nosí, aby nalákaly chlapy. I to alování je naprosto nevinné, to moje holkdy aplikují (decentně) od nějakých 11 let.
To samé se týká triček s odhaleným pupíkem. To si teda myslíš o neteři pěkné věci....
Fakt bych se uklidnila a holce dáreček dopřála (mám stejně starou dceru, její spolužačky některé tanga nosí, ale jí to vadí). V některých kalhotech je prádlo vidět tanga netanga....(při to předklonu, ve dřepu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.