| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud jde o konkrétní případ s chatou, tak já bych to zas neviděla tak striktně jako ostatní.

Jestli jsem to dobře pochopila, tak ty ses s rodiči dohodla na hlídání na chatě s tím, že o víkendu tam přijedeš. Teď to chceš změnit. A místo tebe tam má přijet manžel, vůči němuž mají rodiče výhrady. Čili ty chceš změnit to, na čem jste se dohodli způsobem, o kterém víš, že jim nevyhovuje. A teď bez ohledu na to, jestli jejich výhrady vůči manželovi jsou či nejsou oprávněné. Já si myslím, že oni do toho mají co mluvit. Já bych na místě tchýně ti řekla, nějak slušně, že mi tvůj manžel nesedí, že s ním o víkendu být nechci, takže buď ti děti ohlídám bez něj, nebo až přijede, tak s hlídáním končím, on si děti převezme a já odjíždím.

A pokud jde o to svěřování se. To musíš fakt utnout. Já vím, je to takový zvyk z mládí, kdy si s rodiči povídáš o svých kamarádkách i klucích. Ale ono se to pak v manželství zvrhne jinam a škodí to.

Já to dělám tak, že když mi rodič prohodí něco proti mému manželovi, tak pokud má pravdu a vadí mi to, tak to přejdu mlčením, a pokud s tím nesouhlasím, tak manžela bráním a snažím se rodičům vysvětlit ten druhý pohled.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.