| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No mě to lékaři celkem zanedbali, na pohotovosti ve fakultce je jen zajímalo, že to není zlomené a tradá domů, když to nebude dobré, tak na chirurgii. Nemohla jsem došlápnout vůbec, oteklé to bylo dost. Pak jsem asi 3 týdny docházela na chirurgii, kde lékař od stolu řekl, že to bude dobré, sestra kroutila hlavou, že mám modřinu do půli lýtek, ale on si všímal modřiny u prstů, že mám zlomeninu v nártu,která nebyla na prvním rtg vidět no a pak mě konečně poslal na ortopedii, tam mě poslali na CT a konečně mi dali ortézu a nechala jsem si píchnout kyselinu hyaluronovou na lepší hojení. Největší problém byly natržené vazy. Lékařka mě hned uporoznila, že tohle se mi bude hojit nejméně rok, klidně i dva a měla pravdu, nějaké túry leda s ortézou až po dvou letech.
S ortézou se to hodně zlepšilo, ale chtělo to pak rehabilitaci, protože to nějak zatrvdlo a zratila jsem ohebnost v tom kloubu, ale ta rehabka byla super.
Takže já bych otravovala i s tou modřinou, a nedala se, ale je to těžký boj, pokud nenarazíš hned na někoho rozumného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.