| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je děsný, narazila jsi bohužel na totální spodinu, iq tykve, svoloč.. a takových lidí u nás není zrovna málo.. Když se tito lidé běžně nevyskytují ve své socbublině, nemáš přirozeně program na to, jak s nimi jednat.
Já bych reagovala v závislosti na fázi cyklu :) - umím vše vyslechnout s kamennou tváří a pak beze slova odejít, umím i ječet sprosťárny nazpět, prát se neumím. Nevím, co z toho bych chtěla, aby viděly moje děti.
Jednou mi jedna kravka v hospodě vynadala, že jí balím hocha a polila mne pitím. Já jsem zůstala jak opařená.. tak jsem se osušila a při odchodu jsem jí vylila svoje pití na hlavu a pak jsem utekla.. ještě jsem na ni křičela, ať mne zkusí chytit, když je tlustá jako prase..
No, běžně se chovám slušně, vím že látkový ubrousek patří na kolena a když přijdu do čekárny, pozdravím, ale když mne někdo nasere, tak mám tendence se bránit - nebo aspoň pomstít, prostě si nemůžu nechat nasr..o na hlavě.. Jak by to bylo s dětmi za zády ale netuším.
Ty jsi udělala v dané chvíli to nejlepší pro vás a byla to i lekce pro děti, že ústup je někdy nejlepší řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.