| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potrebujem sa už konečne rozhodnúť čo kde bude v kuchyni (zásuvky atd), ale ja stále nemám jasno a napadlo mi, že tu je veľa chytrých hláv pokope, tak možno dojdem k nejakému uspokojivému záveru.

Veci sa majú takto: Kuchyňa bude v jednej rovine, a tam som povodne chcela drez a varnú dosku. "Dvojobra" v podobe vstavanej chladničky a troub-y som plánovala postaviť k druhej stene (medzi nimi budú dvere do špajzu).
Postupne som však prišla k túžbe mať kuchyňu "bez obrov". Napadli mi táto (nie ideálna) možnosť:

Troubu vopchám do tej roviny hneď vedľa varnej dosky (potrebná medzera bude samozrejme dodržaná)
a chladničku s mrazničkou vyriešim tak, že kúpim samostatnú nízku vstavanú chladničku a vedľa nej by bola nízka vstavaná mraznička.
Tým by mi vznikla krásna pracovná plocha a vlastne ešte odkladacia plocha (nákup si tam položím a budem ho dávať do chladničky, kdež to ak ak budem mať "obra", tak o odkladacej ploche možem len snívať).

Objem vstavanej chladničky by bol biednych cca 150 litrov. Teraz mám 220 a niekedy ani to nestačí. Ak by som si nezvykla a nestačilo by to, tak by sa časom kúpila ešte jedna chladnička, ktorú by som vrazila do technickej miestnosti (tá bude naproti).
ALE - mám vysokého muža, synovia budú asi tiež po ňom - zdá sa - a nie je to sebectvo aby kvoli mojmu estetičnu sa oni roky skláňali dole, k chladničke? Manžel v prvej chvíli naštvane vyprskol, ale dnes už sa k tejto téme vrátil a že by si to teda skúsil aspon predstaviť... Čo inými slovami znamená, že síce mu to príde ako totálna kravina, ale z lásky ku mne by sa predsa len obetoval...

A mám to vobec po ňom chcieť...?

Alebo tam dať klasickú kombinovanú velkú chladničku a vedla nej nechať podla povodného plánu rúru, ale aby sa ten "obor" aspoň čiastočne zmenšil, tak nad vstavanou rúrou už nič nebude? V tejto kuchyni mám nad rúrou ešte mikrovlnku a nad ňou ešte skrinku, teraz by som zrušila skrinku určite a uvažujem aj o tom, že nepotrebujem mikrovlnku...
A nevyzeralo by to blbo ak by sa vedla vysokej chladničky krčila o meter nižšia "stavba" (dolná skrinka a nad ňou trouba)?

Neviem či som to napísala zrozumiteľne, 3 deti majú v tejto miestnosti ostrý nerfkový súboj...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.