| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Boží,
vdané nedoufají a nedrží.
Držet někoho násilně ve vztahu asi nemá smysl. V tom vztahu musí každý setrvat dobrovolně pokud to má k něčemu vypadat. Otravovat si navzájem život a držet se pod krkem kusem papíru je asi zbytečné.
Ono se řekne,že je to jen razítko a kus papíru,ale pro mě to razítko a kus papíru má prostě hodnotu toho našeho společného závazku. Sami vůči sobě, oba vůči našim dětem a právní vztah vůči nám oběma.

Není to tak dlouho,co se dítě narozené mimo manželství nazývalo bastardem nebo parchantem. Jen dítě narození v manželství smělo dědit a mělo všechna práva. Není to tak dlouho, co se holky musely vdát,ať se dělo,co dělo. Svobodná matka bylo velké stigma. Teď je to naopak a já si nejsem jistá jestli ten status přítel přítelkyně je pro mě dostatečně důstojný,ale to je můj pohled na věc. Někdo jiný je ve vztahu přítel-přítelkyně spokojený. Pro mě by to nebylo. Potřebuji mít jasně nastavená pravidla a chci svého chlapa nazývat svým mužem a ne přítelem. Přítel mi evokuje někoho,koho potkám,pokecám,ale nezakládám s ním rodinu. Potažmo nestřídám jednoho přítele za druhým, nerodím všem děti atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.