| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"konzervo, kdybych si nechala šaty šít, zaplatila bych za ně řádově několikanásobek půjčovného ~:-D (a to jsem si v té době rozhodně nemohla dovolit)
navíc si neumím představit šaty, které bych pak i chtěla nosit jen tak (na plesy nechodíme, na garden party taky ne a zase vdávat se jen tak v "letních" šatech by se mi zase nechtělo)"

Rose,

když se já vdávala, stálo půjčovné šatů z čerstvé kolekce 8tisíc, starší modely 2 až 4 tisíce. Já vybírala v té střední ceně. A za dva až 4 tisíce už by mi šaty ušili. A šikovná švadlena by určitě dokázala vymyslet takový střih a vychytávky, aby se daly nosit i po těhotenství.

A nemusely by být přece úplně co nejslavnostnější.

Taky by se to dalo řešit tím, že základ šatů bude střízlivý a vysloveně svatební a slavnostní (a tudíž dále již nepoužitelný~:-D) bude bolerko. Takže bolerko bys s nostalgií odložila a šaty unosila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.