| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak Yuki, tady jsou ti tvoji uzasne otazky, na ktere pry neumim odpovedet. Tak se pokusim.

"to jsem nepochopila, styk s biorodinou je špatně?" - samozrejme ze jsi nepochopila.

"mimochodem, jak by klukům uškodilo, kdyby matka věděla o jejich momentální zdravotním stavu a o tom, co vlastně dělají, jak se mají?" - od te doby, co zacala je machat v bulvaru, tak to jim skodi hodne. Kdyz prosi prestat, ze.

"matka se zajímá, není obžalovaná, není nijak nebezpečná - teda z pohledu českých, ale asi i norských zákonů, když ji nikdo neobžaloval a když může vychovávat cizí děti, pořád je zákonným zástupcem, tak jak je možný, že nesmí mít informace o dětech, který před zákonem má zastupovat? já tomu prostě nerozumím a zkus mi to vysvětlit, protože ty tomu nejspíš rozumíš" - odpoved najdes v mych prvnich prispevcich ve stromu. A i v predposledni diskusi v teto drbarne.

"tady v ČR je normální, že pěstounská rodina udržuje nějaký kontakt s biorodinou dětí, biorodiče mají informace, mají pravomoci, samozřejmě záleží hodně na domluvě, ale podstatný věci, jako je zdravotní stav a vývoj děcka je v pravomoci zákonných zástupců" - ja vim ze je to tak normalni, a i v norsku, vsude, je to tak normalni. Kdyz nejsou specificke vyhrady.

"jak uškodím našemu pěstouněti, když jeho mamince zavolám a řeknu jí, jak se dítě má?" - Nijak. Tak se to dela.

"jak uškodím našemu pěstouněti, když mu řeknu pravdu o jeho biorodině?" Nijak, viz vys. To se doslova musi.

"a jak mu uškodím, když mu budu několik let tvrdit, že o něho matka nemá zájem, že o něm mluví v televizi a píše do novin, aby se zviditelnila, že je strašná, že to dělá, copak ona nevidí, že ty potřebuješ klid, ty můj chudáčku, ještě že už s ní nemusíš být ty můj chudáčku, tys k nám přišel, byls ve strašným stavu, třepal ses, odmítals jídlo, s nikým jsi nechtěl mluvit, trvalo to tři měsíce, než jsme tě z toho dostali, tloukls hlavou do zdi, nemohls spát...
čemu to děcko uvěří, když mu to budu omílat? tomu, že se složil, když ho vzali z rodiny, nebo tomu, že mu biorodina ubližovala?t" - to se nedela. Nikde. Kdyz chces tvrdit, ze to nekdo dela, musis mit na to dukazy. Vyblouznit nesmysly na Rodine nestaci.

Tak, hotovo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.