| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

cizinko, díky za snahu :)

"to jsem nepochopila, styk s biorodinou je špatně?" - samozrejme ze jsi nepochopila.

no a proč teda styk s biorodinou není klukům umožněn? když ne s tyranskými rodiči, tak proč ne s tetou a prarodiči?


"mimochodem, jak by klukům uškodilo, kdyby matka věděla o jejich momentální zdravotním stavu a o tom, co vlastně dělají, jak se mají?" - od te doby, co zacala je machat v bulvaru, tak to jim skodi hodne. Kdyz prosi prestat, ze.

desetiletý děcko čte bulvár????????

"matka se zajímá, není obžalovaná, není nijak nebezpečná - teda z pohledu českých, ale asi i norských zákonů, když ji nikdo neobžaloval a když může vychovávat cizí děti, pořád je zákonným zástupcem, tak jak je možný, že nesmí mít informace o dětech, který před zákonem má zastupovat? já tomu prostě nerozumím a zkus mi to vysvětlit, protože ty tomu nejspíš rozumíš" - odpoved najdes v mych prvnich prispevcich ve stromu. A i v predposledni diskusi v teto drbarne.

dohledám, slibuju

"tady v ČR je normální, že pěstounská rodina udržuje nějaký kontakt s biorodinou dětí, biorodiče mají informace, mají pravomoci, samozřejmě záleží hodně na domluvě, ale podstatný věci, jako je zdravotní stav a vývoj děcka je v pravomoci zákonných zástupců" - ja vim ze je to tak normalni, a i v norsku, vsude, je to tak normalni. Kdyz nejsou specificke vyhrady.

jaké specifické výhrady jsou u Michalákových? že děcko čte bulvár? to je spíš problém pěstounů

"jak uškodím našemu pěstouněti, když jeho mamince zavolám a řeknu jí, jak se dítě má?" - Nijak. Tak se to dela.

u nás se to dělá, v Norsku ne, Michaláková o dětech nic neví

"jak uškodím našemu pěstouněti, když mu řeknu pravdu o jeho biorodině?" Nijak, viz vys. To se doslova musi.

takže pravda je, že matka o nich píše do bulváru. Prosila bych si podávat pravdu celou a pokud možno bez toho bulváru

"a jak mu uškodím, když mu budu několik let tvrdit, že o něho matka nemá zájem, že o něm mluví v televizi a píše do novin, aby se zviditelnila, že je strašná, že to dělá, copak ona nevidí, že ty potřebuješ klid, ty můj chudáčku, ještě že už s ní nemusíš být ty můj chudáčku, tys k nám přišel, byls ve strašným stavu, třepal ses, odmítals jídlo, s nikým jsi nechtěl mluvit, trvalo to tři měsíce, než jsme tě z toho dostali, tloukls hlavou do zdi, nemohls spát...
čemu to děcko uvěří, když mu to budu omílat? tomu, že se složil, když ho vzali z rodiny, nebo tomu, že mu biorodina ubližovala?t" - to se nedela. Nikde. Kdyz chces tvrdit, ze to nekdo dela, musis mit na to dukazy. Vyblouznit nesmysly na Rodine nestaci.

Každý děcko miluje svý rodiče, kupodivu je dokázaný, že i dítě tyranů ty svý rodiče do jistýho věku miluje. Pochubuju, že děcko do 10 let, nevím přesně, kolik klukům bylo, považuje svý rodiče za tyrany, že je nechce vidět, opravdu každý dítě svý rodiče v tomto věku miluje, tak kde se může vzít to, že kluci nechtějí rodiče vidět?
Každý dítě v PP má o svých rodičích představu, že je to přinejmenším princezna a princ a ti jsou úžasní a jen co vyřeší nějaký problém, tak se pro ně vrátí, každý to dítě chce a potřebuje slyšet, že jeho rodiče jsou vlastně fajn, už proto, že po nich něco zdědilo a nikdo nechce být potomkem neschopných, zlých, zavrženíhodných, pokud mu ale budeme říkat, že oni takoví jsou, ti rodiče, klesne i jeho sebehodnocení, protože ono je přece jejich, a navždycky to zase ovlivní jeho psychiku

a to nesjou nesmysly, ani to nevyblouznil nikdo na Rodině

Tak, hotovo.

Takže hotovo

doufám, že ještě někde dohledám, jestli jsi mi odpověděla, proč ten systém a BV tak obhajuješ, to mě fakt zajímá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.