| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu.

Objednala jsem si v tomto eshopu boty vagabond, cena přes dva tisíce + poplatky za dopravu, zaplatila jsem cca 2700 Kč. Eshop ve kterém jsem objednávala:

http://www.ms-rallytruck.cz/shippinginfo.html

Poslali mi úplně jiný boty, který nosit nebdu, reklamovala jsem to a přišel mi tenhle mejl!

Nevíte prosím čím jim vyhrozit? To přece není možné :-( Kdyby to bylo do tisícovky, tak jim to hodím pod nohy, ale tohle je už docela dost peněz, ty boty jsem v čr nesehnala a a už jsem je hodně dlouho chtěla.

"Dear friend,



Except the expensive shipping fee,there will be other factors that both of us should take into account.Such as the inconvenience of return,the customs tax.There comes Christmas day,so many shipping fee has gone up.Besides,it will take long time for delivering.



So,I still suggest you don""t send the goods back to us.If you don""t satisfy the refund of 20%,it is ok for me to apply our finance department for refunding you 25% of your payment.
Yours sincerely"


Díky za každou radu ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.