| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě by v odpovědi především vytočilo oslovení dear friend, které v kontextu s níže sděleným vyznívá spíše jako čau vole nebo nazdar hejle... k věci: přiložit foto bot plus foto objednaných bot. Sdělit: vzhledem k tomu, že jsem nedostala správnou zásilku a poslala jsem peníze, urychleně vás žádám o napravení vaší chyby plus zaslání šeku na poštovné pro vrácení špatných bot (pokud je chcete zpět), které se ke mně dostaly vaší chybou. Nenesu žádnou odpovědnost za vaše přehmaty. Jednoznačně nemusím brát v úvahu nic (dle horního odstavce you should take into account...), neboť chyba nevznikla na mé straně. Nebo budu kontaktovat policii, neboť chápu vaše jednání jako pokus o podvod. Máúcta, bezprostředně se vyjádřete k tomuto emailu (dáš lhůtu nějakou), pak začnu konat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.