| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"ono gro kampaně metoonebylyty mediální hvězdy, ale tyspousty svěřujících sepříspěvků od noname žen, které nikoho neobviňovaly po 20 letech, ale sdělovaly svou zkušenost. A když si to člověk přečte, tak opravdu vidí, že prostě problém existuje a to i v ČR."

To je fakt.

Možná jsem beznadějně naivní, ale přijde mi mnohem věrohodnější, když s tímhle vyjde navenek člověk, KTEREJ Z TOHO NIC NEMÁ. Pokud v tom figuruje nějaké tučné odstupné, jako to bylo v případě té Asie a toho mladíka, kterého měla zneužít, tak to minimálně zavdává důvod k zamyšlení o účelovosti.

Pokud řekne dejme tomu klapka od filmu nebo členka cateringu něco ve smyslu "před 20 lety se mi taky stalo, že mě jeden významný režisér osahával, nebudu ho jmenovat, protože po těch letech se to dokázat stejně nedá, bylo mi to nepříjemný, ale bála jsem se cokoli udělat, protože atmosféra byla taková, že by jemu věřili a mě buď rovnou vyhodili, nebo by se ke mně chovali tak, že bych odešla raději sama, a já jsem v té době živila tři děti a nemocného manžela a nemohla bych si to dovolit", tak by to na mě působilo mnohem věrohodnějc (nechce z toho nic vytřískat a nikoho nejmenovala).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.