| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, v mém okolí se dost množí, že ženy nedělají vůbec nic. ( a to nemyslím matky krátce po RD). Ale jako nejsem si jistá, že bych něco takového chtěla. Když teda téměř úplně pominu nárok na důchod, jelikož si nejsem jistá, že vůbec nějaký bude nebo se ho dožiju.
Tak stejně být na někom takhle závislá, nevím nevím. I když musím říct, že můj muž toho třeba nikdy nezneužíval, když jsem po RD neměla práci. Naopak bych řekla, že nás to tak nějak stmelilo. Ovšem bylo to jen necelý rok.
Ale mám v okolí odstrašující případ, kdy jedna známá se kdysi ve 40 zamilovala, rozvedla, její nový muž byl hodně pracovitý a finančně za vodou, takže nepracovala cca 10 let co byla s ním. Pak ji vyměnil za mladší model a ona spadla do alkoholu, v podstatě už to je asi 15 let co se rozvedli a ona od té doby nepracovala. Žije jen z pronájmu baráku po rodičích, jenže to pravděpodobně stejně skončí prodejem, aby měla na živobytí. Důchodového věku by dosáhla za cca pár let, ale nárok mít nebude, nemá roky.~d~
A takových případů je v mém okolí víc. Ženský na sociálu, ale do práce prostě nepůjdou...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.