| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jano, nejen ti. Pamatuju se, jak v roce 1994 mel tehdejsi pritel sluzebne propujcenou podobnou kraksnu, byla to drevena krabice, tezka jak blazen a nahore bylo sluchatko s tim tocitym kabelem a samozrejme antena zvici rybarskeho prutu. Minuta hovoru u Eurotelu tehdy stala 22,50. Musel s tim chodit venku a dost se za to stydel.
Ja mela prvni telefon v roce 1997 nebo 1998, takovou cernou Motorolu, taky jeste s vysunovaci antenou a jako upgrade pak tu samou, jen uz s antenou asi tri cm dlouhou a zaklapecima dvirkama pres klavesnici. Pak jsem si koupila nejaky modry Alcatel, ten mel blby dosah, tak byl vymenen za stribrne vecko Samsung, ktery mel jako prvni /pro mne prvni/, barevny display a umel fotit. Pak byla pekna a malicka cervena Nokia 8510 s vymennymi kryty a radoby nerezova, ale zcela plastova, stribrna leskla Nokie 8810. Tu jsem pozdeji nahradila nejakou otaceci zlatou Nokii, ktera mela na sobe latkovy strapecek, ktery miloval muj syn, kdyz byl malicky a dokazal si s nim celkem dlouho vyhrat. Pak zas Nokie, ktera mela uz internet a vysunovaci plnohodnotnou klavesnici, takze na ni slo dobre psat. No pak uz iPhony, kterym jsem verna dodnes.
Kdyz na to tak koukam, je toho docela hezka radka, pritom nejsem nejaky telefonovy fanatik, jen pravidelny uzivatel.
A pamatujete si, jak se drive platil aktivacni poplatek za SIM k pausalu? U toho prvniho to bylo neco kolem 5000,-, o tom se dneska muze operatorum jen zdat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.