| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ono je to vždycky těžké, když jeden chce a druhý ne... já se takhle zbláznila před 7 lety, dneska jsem přesvědčená, že díky hormonálnímu tělísku - nastal čas na výměnu a já najednou zoufale toužila po třetím dítěti, přímo fyzicky jsem vnímala tu potřebu, k tomu vědomí, že buď teď nebo už nikdy (v případě dalšího tělíska by další výměna byla za min. 5 let)... muž byl proti, z ekonomických důvodů, prostorových, ze strachu o můj fyzický stav, jak bych zvládla další porod (ty dva byly hrozné, což si pamatoval lépe než já)... byla to těžká krize, oba jsme byli hrozně nešťasní, zoufalí, nebylo daleko k rozpadu vztahu... pak jsme se dohodli, že tělísko půjde ven a uvidíme... během prázdnin jsem se srovnala, veškeré touhy odezněly, já "dostala rozum" a rozhodla se, že si nechám dát v září nehormonální tělísko - no, už jsem to nestihla
mrňavka je samosebou naprosto úžasná a skvělá, překvapivě našemu vztahu naopak prospěla, pochopili jsme, že jsme ji měli prostě "napsanou" v osudu, je úplně jiná, než naše starší děti (a než kdokoliv, koho znám), často si s mužem říkáme, že jsme šťastní, že ji máme...
co chci ale říct - ten pocit zoufalství, že nejsme schopni se shodnout, byl vážně hrozný, neumím si představit, že by to mělo trvat déle...
btw taky bych váhala, jestli "syn" není jen argument, jestli jde opravdu o to mít syna nebo třetí dítě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.