| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímavé téma. Máme tři kluky, jsem za ně šťastná a nevyměnila bych je za nic, ale musím přiznat, že jsem vždycky toužila po holčičce. Kdyby muž chtěl, do čtvrtého těhotenství bych šla hned a po hlavě. Ale nakonec jsme se domluvili, že čtvrté dítě zkoušet nebudeme (můj věk a hlavně možnost čtvrtého chlapečka, které by mohl být stejně náročný jako nejstarší syn), přesto jsem myšlenku na další rozšíření rodiny nezavrhla. Nicméně jsem se přeorientovala na možnost pěstounské péče, muž je tomu nakloněn. Teď zvažujeme, zda do toho opravdu jít (chceme malou neromskou holčičku, zní to hnusně, já vím, i proto jsme zatím žádnou žádost nepodali), navíc představa, že budeme (nejenom my dva, ale i kluci) pod drobnohledem ospodu, mi není moc příjemná. Ale mám v sobě takový pocit, že kdyby nám to náhodou vyšlo, tak moje mateřství bude s konečnou platností vyřešeno ( i za předpokladu, že by se jednalo o náročnou péči s nejistým výsledkem). :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.