| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu.
Mám už ca 14 ječné zrno na vnitřní straně víčka. Vnější strana víčka je OK, jako bych na víčku z druhé strany nic neměla, žádné velké otoky, zčervenání atd. Dle všeho je to ječné zrno, má bílou hlavičku :)
Zatím neprasklo. Mám k dispozici atb kapky a mastičku Tobrex.
Můžu i v tomto případě dávat teplé obklady, aby se podpořilo prasknutí? Mám trochu obavy, aby pak hnis nešel dovnitř oka. Navíc nevím, jestli to není kontraproduktivní, protože atb by měly podpořit vstřebání, teplo naopak podpoří rychlejší zrání a prasknutí-vyhnisání zrna.
Děkuju za Vaše zkušenosti. Nerada bych skončila na řezání víčka :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.