| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hodně záleží na tom, jak si to srovná v hlavě a jestli se nezamiluje. Pokud ho bude brát jen jako chlapa na skvělý sex - pokud takový skutečně bude, pak ok. Nevěřím ale tomu že pokud jí s ním bude fajn, bude jí stačit jen ten sex. A že vím o čem mluvím - já jsem vdaná, on je ženatý. Známe se velmi velmi dlouho, vždy šlo jen o sex, o skvělý sex který doma nemám a nic na tom nezměním - neymslím, že doma nemám sex, mám, ale sex s manželem se li tak nelíbí a vylepšit to prostě nejde - snažili jsme se hodně, nejde to ale. Milence jsem dříve brala jen jako milence a nebyl s tím problém, vždy jsme se chvíli vídali, pak dobu ne a tak pořád dokola. Jednou se stalo že jsme se oba do sebe zamilovali a bylo vše v háji. Tohle štěstí nebylo. Pak jsem si to ale v hlavě dokázala srovnat a dnes jsem ve vázi že se těím pouze z chvilek kdy jsme spolu a je mi úplně jedno jestli se uvidíme 1x týdn+ nebo 1x měsíčně, to že má přijet a pak zavolá že se něco přihodila a přijet nemůže - dneska tedy můžu říct že jsem štastná že s někým dokážu zažít skvělý sex, povídáí, večeři a nic dalšího prostě neřeším. Takže je to prostě o nastavení priorit a všeho dalšího.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.