| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, prave. Kazdy dite funguje jinak. Moje deti byly nespavy, u nejstarsi jsem se ridila predpisy, u dalsi jsem polevila, u treti spala v postylce vedle moji postele, drzela ruuku a dostavala flasku. Nejmladsi mel postylku vedle moji,bes zbrdleni, kdyz se vzbudil, prekulil se ke mne a nasal se... ze 4 nespat a chodit do prace proste neslo, "doporuceni nedoporuceni". Usnuli, kdyz jsem je dala do postylky, ale posleze se probudili a hotovo. Parkrat za noc.

Ted jsem tu mela dve nejmladsi vnucky. Ustlala jsem jim na madrace v me loznici, prectla pohadky, pomazlila, rozcvitila hvezdickovou lampicku, rekla, ze jsem vedle v pokoji. Holky behem chvilky usnuly. Syn byl prekvapenej. Mladsi usne jedine, kdyz lezi vedle ni, ona ho ocuchava a drzi za rucicku. No, tady nebyl a ja nemela tuseni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.