| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč by si sama nenamontovala kuchyň? Nic na tom není. Když jsem se rozešla s bývalým přítelem, bylo mi téměř třicet a chtěla jsem si doma obnovit kuchyň. Tak jsem si prostě koupila k narozeninám vrtačku, poradila se v OBI jaké volit vrtáky a délku vrutů a šla jsem na to. Koupila jsem si kuchyň v Ikea a namontovala si jí sama. Držela bezchybně dalších 12let, než jsem byt prodávala. Ze začátku jsem si říkala, jak to bude těžké a ono vůbec ne. To jen někteří chlapi z toho dělají bůhvíco, aby nepřišli o svoji domnělou exkluzivitu. Dneska je výhoda, že se všechny informace dají najít na netu nebo s dotazy založit diskuzi a hned víš víc.
Se současným manželem jsme se všechny tyhle věci učili spolu, protože on to taky nikdy nedělal /oba máme šikovné otce, tak to nebylo potřeba/. Dnes jsme schopni si v domě udělat téměř cokoli, jen něco nás nebaví, tak je pro nás výhodnější si na to někoho najmout, ale kdyby to byla potřeba, zvládneme to sami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.